У центрі столиці встановили шість автоматизованих туалетів

Туалети будуть платними – 5 гривень.

Це сучасні комплекси з антивандальним захистом. Загалом за останні 5 років у столиці збудували та відремонтували 44 туалети, зокрема, в парках та скверах. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Нові туалети встановлено в історичній частині столиці.
  • на Європейській площі
  • на вул. Хрещатику, 1, 17 і 27,
  • на вул. Прорізній, 3
  • та Володимирському проїзді, 15.

 

Ззовні нові туалети мають вигляд колон, аби не дисонувати з архітектурою історичного Києва. У попередні роки вже встановили 4 такі вбиральні, тепер їх у центрі 10. Для цього проекту залучалися і бюджетні кошти, і кошти меценатів.

Автоматизовані вбиральні обладнані автоматичним відкриттям дверей, безконтактною сушкою рук, датчиком присутності відвідувача, кнопкою виклику допомоги тощо. Вартість користування туалетом – 5 гривень. Кошти спрямовують на утримання вбиралень.

Петро Пантелеєв нагадав,  що під час реконструкції парків і скверів збудовано та реконструйовано 15 громадських вбиралень (парк “Наталка”, Пейзажна алея, Володимирська гірка, “Мій парк” на проспекті Шухевича (Ватутіна), Сирецький парк, парк “Орлятко”, парк імені Островського, парк “Відрадний”, Андріївський узвіз тощо). Також виконані капітальні ремонти та відновлене функціонування більше 25 громадських вбиралень у інших парках і скверах міста.

Загалом у Києві функціонує більше 100 громадських туалетів, які перебувають у комунальній власності.

 

Next Post

Над центром Києва пролетить величезний прапор

Сб Сер 22 , 2020
Цієї неділі, 23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора, у столиці влаштують незвичну акцію. Зранку над Києвом на дроні пролетить національний прапор рекордного розміру – 200 м². Прапор літатиме над Михайлівським собором, пішохідно-велосипедним мостом, а також над Дніпром. – Український прапор встановить новий світовий рекорд. Ніхто в світі досі не підіймав дронами […]
величезний прапор

Можливо ви пропустили?