Забудовник «монстра» на Подолі почав частково узаконювати будівлю

ТОВ «Пателі Лізинг», який звів скандального «монстра» на вулиці Нижній Вал, почав «узаконювати» права власності на окремі квартири в недобудові через суд.

Про це повідомила депутат Київради Ольга Балицька у facebook.

«Забудовник вулиці Нижній Вал, 27-29 почав «узаконювати» права власності на окремі квартири в недобудові через суд. Схема ну вже зовсім сумнівна: як з юридичної точки зору (недобудова/приміщення стає «квартирою» лише після введення в експлуатацію), так і з фактичної (ідуть суди, КНІСЕ проводить експертизу будівлі тощо). Спроба чергової афери з будинком-монстром не пройде!», — написала вона.

Балицька наголосила, що наразі управління правового забезпечення Київради вже вступає третьою стороною у всі ці численні процеси.

Next Post

У Києві суд відправив банкіра в СІЗО за пост у мережі Facebook

Вт Апр 18 , 2017
Печерський суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про обрання запобіжного заходу голові правління “Діві банку” Сергію Горбачевському у вигляді утримання під вартою строком на два місяці. “Прокурор клопотав про те, щоб ізолювати Горбачевського на період досудового розслідування з тієї причини, що він нібито тисне на свідків через соціальну мережу […]
суд