All for Joomla All for Webmasters

У Києві ліквідували організовану групу наркоторгівців

63319837.jpg

Діяльність міжрегіональної організованої злочинної групи торгівців метадоном припинила Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою.

Наркоторгівці мали чітку ієрархічну структуру. «Організатори» здійснювали загальне керівництво, розподіляли прибутки та оптом доставляли наркотики до Києва та Київської області з інших регіонів України. «Оператори» відповідали за прийом замовлень телефоном від покупців, контролювали надходження грошей на платіжні картки одного з банків та повідомляли наркозалежних про місця розташування «закладок», – повідомляє СБУ. «Кур’єри» безпосередньо здійснювали закладки з метадоном на території столичного регіону та повідомляли про їх місцезнаходження «операторів».

На початковому етапі спецоперації оперативники спецслужби задокументували протиправну діяльність «операторів» та «кур’єрів» наркоугруповання, – повідомляє прес-служба СБУ.

На другому етапі співробітники СБУ здобули докази злочинної діяльності «організаторів» та затримали їх під час чергової поставки оптової партії наркотику до Києва.

Загалом з незаконного обігу правоохоронці вилучили майже кілограм метадону, один бойовий та два «травматичні» пістолети.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії з метою притягнення до кримінальної відповідальності всіх членів вказаної організованої злочинної групи.

n_2979_38696153

n_2979_77013350

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top