Проти одіозного блогера Олешка завели справу: ексклюзивні документи

Відомий блогер Мирослав Олешко незаконно перетнув кордон України за підробленими документами.

Про це йдеться в ексклюзивних матеріалах, які отримав “Апостроф”.

Мирослав Олешко

До липня поточного року контент Олешка мав агресивний характер здебільшого стосовно військової агресії росії проти України та містив певну критику президента України Володимира Зеленського, його оточення та депутатів від партії “Слуга народу”.

Що цікаво, до 24 лютого 2022 року, Олешко рішенням Дніпровського РТЦК та СП був звільнений від призову на строкову військову службу “у зв’язку із досягненням 27-річного віку, переведений в запас”, однак матеріали щодо нього “направлено до правоохоронних органів, як на призовника, який ухилявся від призову”.

Сама ж повномасштабна російська агресія застала Олешка у Києві, але змусила як й більшість цивільних людей виїхати до західних регіонів України, а саме до Тернополя, де його було викликано до районного ТЦК.

Згідно наявних у редакції матеріалів, у квітні 2022 року Олешко навіть пройшов медогляд в Тернопільському ОМТЦК та СП, а 27 квітня отримав довідку ВЛК про придатність до військової служби.

Станом на сьогодні блогер, як і його колега Анатолій Шарій, перебуває в Іспанії.

Як стало відомо від джерел в правоохоронних органах, Олешко виїхав з України 28 серпня 2023 року через пункт пропуску “Старокозаче” (Одеська область), використавши при цьому тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та довідки військово-лікарської комісії славнозвісного Приморського РТЦК та СП міста Одеси.

Згідно ЗУ “Про військовий обов’язок та військову службу” реєстрація особи в ТЦК, не за місцем реєстрації, може здійснюватися на підставі довідки ВПО, виданої в районі повноважень відповідного ТЦК. Разом з тим, Олешко продовжує перебувати на обліку в Тернополі в статусі ВПО.

Таким чином, Олешко найімовірніше купив або підробив довідку про непридатність та покинув межі України для ухилення від мобілізації.

Але справа не тільки в тому, що Олешко, ймовірно, виїхав за межі України шахрайським шляхом, порушуючи законодавство України. У своїх публікаціях він пише, що люди заздрять йому через перебування за кордоном та ухилення від свого обов’язку, а також провокує поступати так само й інших.

Next Post

Сміх за рецептом: як лікарняна клоунеса працює з хворими дітьми в Охматдиті

Ср Лис 22 , 2023
Працівники лікарні, які сприяють одужанню маленьких пацієнтів, — це не тільки лікарі та медсестри. Platfor.ma поспілкувалися з лікарняною клоунесою Ольгою Булкіною, яка не тільки працює в Охматдиті, а й створила цілу школу для волонтерів, які готові допомагати дітям у такий незвичайний спосіб. Ми поговорили з Ольгою про те, що це […]
Лікарняна клоунада

Можливо ви пропустили?