Крищенко звернувся до СБУ з приводу сепаратиста у лавах “Муніципальної охорони”

Крищенко

Заступник голови КМДА Андрій Крищенко направив до СБУ звернення для перевірки інформації про працівника КП “Муніципальна охорона”, якого підозрюють у сепаратизмі.

Про це ввечері 21 січня повідомив сам Крищенко на своїй Facebook-сторінці.

В телеграм каналі Мунварти з’явилася інформація про те, що у Муніципальній охороні Києва працює колишній бойовик невизнаної «ЛНР» Віллі Переходенко. Її оприлюднив прессекретар волонтерської спільноти Inform Napalm Михайло Макарук. За його даними, сепаратиста в столиці працевлаштував нібито саме Андрій Крищенко, який опікується питаннями здійснення самоврядних повноважень.

Ситуація не зовсім однозначна, і ми зараз у ній розбираємося. Адже при влаштуванні на роботу чоловік, про якого йдеться, надав документи про службу в Збройних силах України та довідку про несудимість. Зауважу, що цього претендента перевіряв, порекомендував та схвалив його безпосередній керівник, який давно працює у КП «Муніципальна охорона», – написав заступник КМДА.

Next Post

Міська влада поки що не планує переводити школи на дистанційний режим навчання

Сб Січ 22 , 2022
Захворюваність серед школярів – далека від критичних показників і столичні школи поки працюють у звичайному режимі. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. «Київ наразі перебуває в жовтій карантинній зоні, а це означає, що всі школи працюють у стандартному режимі. У той же час, керівництво шкіл має приймати самостійне рішення щодо […]
школа

Можливо ви пропустили?