Антирейтинг брендів, що забруднюють Україну пластиком

Break Free From Plastic Ukraine

Компанії The Coca-Cola Company, PepsiCo і Roshen потрапили в топ-3 найбільших забруднювачів пластиком в Україні в 2020 році.

Про це йдеться в звіті бренд-аудиту Break Free From Plastic.

Міжнародний рух Break Free from Plastic збирає дані про забруднення пластиковими упаковками від товарів різних брендів в 55 країнах світу.

Відзначається, що в Україні акцію Break Free from Plastic координували ГО Zero Waste Society і Zero Waste Alliance Ukraine.

Під час аудиту активісти зібрали 1013 одиниць відходів на вулицях 14 українських міст і визначали, якому бренду вони належать.

У звіті говориться, що найбільшими забруднювачами пластиком в Україні стали компанії Coca-Cola (11,94%), Roshen (8,65%) і PepsiCo (7,9%).

Також в топ-10 антирейтингу наступні компанії: Carlsberg, АТБ, IDS Borjomi GROUP, Nestle, Phillip Morris, Оболонь, Молочний Альянс.

За даними звіту, The Coca-Cola Company, PepsiCo і Nestlé визнано найбільшими забруднювачами в світі пластиком третій рік поспіль.

Раніше ми повідомляли, шо нічний клуб в Києві оштрафували за порушення карантину.

Next Post

«Антонов» вперше за майже 30 років отримає «оборонне» замовлення на літаки

Пн Гру 7 , 2020
Міністерство оборони замовить у ДП «Антонов» три нові транспортні літаки Ан-178. Це буде перше таке замовлення за часів незалежної України, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський. «Думаю, що буде підписаний контракт між Міноборони і ДП «Антонов» на три літаки Ан-178, що буде взагалі вперше в […]
Український транспортний літак Ан-178

Можливо ви пропустили?