All for Joomla All for Webmasters

У Києві введуть єдину квитанцію для оплати комуналки

180280.jpg

КМДА та комунальне підприємство “Головний інформаційно-обчислювальний центр” планують ввести єдину квитанцію для оплати всіх житлово-комунальних послуг.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, – передає ТСН.

“Ми прагнемо в місті повернутися до розрахунків за єдиною квитанцією, де вказані всі комунальні підприємства, що надають послуги в Києві”, – сказав він.

На думку чиновника, єдина платіжка буде зручною як для населення, так і для одержувачів платежів.

У КМДА повідомили, що з 10 січня кияни отримали оновлені платіжні документи, які дійсні тільки для оплати послуг за утримання прибудинкових територій, водопостачання і водовідведення холодної та гарячої води.

Новий формат платіжки був задуманий для того, щоб підготувати населення до єдиної квитанції, яка буде запущена найближчим часом.

Нагадаємо, державне підприємство “Укрпошта” в своїх відділеннях у Києві від початку року не приймає комунальні платежі за квитанціями, які формує комунальне підприємство “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ).

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top