Контролер автобуса змусив школяра сплатити штраф йому на картку. Чоловіка звільнили

тролейбус

Контролер “Київпастрансу” змусив 12-річного школяра перерахувати 160 гривень “штрафу” йому на картку, і його звільнили.

Про це повідомила матір хлопця у Facebook.

Все сталось  25 вересня. Контролер змусив 12-річного школяра сплатити штраф, перерахувавши 160 гривень йому на картку, хоча учні у комунальному транспорті мають право їздити безкоштовно, щоправда, за наявності учнівського квитка.

За словами матері, її син їхав на тренування на Лісовий масив на тролейбусі №37, забувши учнівський квиток вдома. На одній з зупинок зайшли контролери. “Почали вимагати штраф 160 гривень, погрозами, змусили перерахувати цю суму з дитячої банківської картки на власну банківську картку (номер картки продиктували)”, – розповіла вона.

28 вересня у відповідь на її скаргу “Київпастранс” повідомив, що контролера звільнили за неналежне виконання обов’язків і зловживання службовим становищем. Підприємство також повернуло стягнені з учня гроші.

Next Post

Правоохоронці затримали літнього педофіла. Пенсіонер чіплявся до 8-літньої дівчинки

Пт Жов 1 , 2021
Прокурори Деснянської окружної прокуратури Києва повідомили про підозру 74-річному мешканцю Києва, який, ймовірно, розбещував 8-річну дівчинку, запропонувавши допомогти обробити рану на коліні. Про це повідомили у столичній прокуратурі. Згідно з матеріалами слідства, у серпні 2021 року чоловік запросив до себе додому 8-річну дівчинку, яка жила по сусідству. Він пообіцяв допомогти їй обробити […]
педофіл

Можливо ви пропустили?