Правоохоронці затримали літнього педофіла. Пенсіонер чіплявся до 8-літньої дівчинки

педофіл
Прокурори Деснянської окружної прокуратури Києва повідомили про підозру 74-річному мешканцю Києва, який, ймовірно, розбещував 8-річну дівчинку, запропонувавши допомогти обробити рану на коліні.

Про це повідомили у столичній прокуратурі.

Згідно з матеріалами слідства, у серпні 2021 року чоловік запросив до себе додому 8-річну дівчинку, яка жила по сусідству. Він пообіцяв допомогти їй обробити рану на коліні.

Прокурори вказують, що чоловік сказав дівчинці сісти йому на коліна, після чого почав торкатися до дівчинки, аби задовольнити власні статеві потреби.

Правоохоронці оголосили йому підозру за ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу. У разі доведення вини чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до 8 років.

Next Post

Кличко розпорядився розпочати опалювальний сезон в установах соціальної сфери

Нд Жов 3 , 2021
Київський міський голова Віталій Кличко розпорядився розпочати опалювальний сезон в столичних закладах соціальної сфери. Керівники теплопостачальних організацій повинні забезпечити підключення систем теплопостачання в таких установах з 1 жовтня. Про це стало відомо з розпорядження №2092 від 30 вересня 2021 року Київського міського голови Віталія Кличка. “Керівникам теплопостачальних підприємств і організацій […]
Опалення

Можливо ви пропустили?