Цікаві факти про вулицю Круглоуніверситетська. Історичні фото

Вулиця Круглоуніверситетська у Києві частково зберегла свій вигляд кінця XIX ст: тут досі можна побачити низку доходних будинків та маєтків, споруджених понад 120 років тому.

Круглоуніверситетська пролягає від Крутого узвозу (біля Бессарабської площі) до Лютеранської вулиці. Вулиця спроектована у 1836 р. та прокладена на початку 1837 р. Передбачалася як найбільш пологий на той час проїжджий шлях із Печерська, де з 1834 р. розміщувалися приміщення Київського університету до нового корпусу останнього.

Згадується у квітні 1837 р. як Університетський узвіз, у вересні того ж року – як Університетська вулиця. У одному з рапортів Будівельного комітету Міської думи її характеризують як вулицю “в фігурі двох напівкіл”, звідки й походить сучасна назва (офіційно затверджена у 1869 р.).

Круглоуніверситетська

Круглоуніверситетська

Круглоуніверситетська

Круглоуніверситетська

Круглоуніверситетська

Круглоуніверситетська

Next Post

Буклети та брошури – дієві інструменти будь-якої рекламної кампанії

Чт Гру 14 , 2023
Буклети та брошури – дієві інструменти будь-якої рекламної кампанії Сьогодні для просування товарів та послуг використовується багато різних методів. Одним з найдієвіших і найперспективніших залишається друк поліграфії. Поліграфічна продукція хороша тим, що потенційним клієнтам простіше і швидше можна дізнатися про компанію та її послуги, просто взявши до рук буклет та […]
поліграфія

Можливо ви пропустили?