Гімназію на Подолі, де отруїлись діти, оштрафували

Гімназія

Київській гімназії №19, де невідомо чим отруїлися майже дві сотні дітей, виписали штраф у 36 тисяч гривень. 

Минулого четверга після занять дітям стало зле, додому вони їхали з температурою та нудотою, потім додалася діарея та блювання. Пізніше у трьох учнів начебто виявили норовірус – один з різновидів кишкової інфекції, що дуже швидко передається.

Повідомляється, що тоді одразу на місці Держпродспоживслужба знайшла порушення і в приготуванні їжі, і в зберіганні продуктів, та виписала школі штраф у 36 тисяч гривень. Та їдальня закладу і нині працює.

Батьки, які  привели сьогодні школярів на заняття, кажуть: за здоров’я дітей не хвилюються.

«Все нормально, звичайний дитячий вірус. Кишкова інфекція – нічого страшного», — кажуть деякі батьки школярів.

Натомість деякі інші кажуть, що почуваються вкрай погано разом зі своїми дітьми.

«Я почуваюсь погано, в мене нудота, рвота і болить живіт, дитина моя, та в якої з’явились симптоми, вже нормально, а сьогодні захворів старший», — розповідає мама учнів гімназії №19 Валерія Зелінська.

Медики ж констатують, оскільки звернулися до них лише батьки трьох учнів – це не є підставою для запровадження карантину.

Джерело

Next Post

У Київському СІЗО оновили камеру та майданчик для прогулянок

Вт Вер 7 , 2021
У Київському слідчому ізоляторі відремонтували ще одну безкоштовну камеру та прогулянковий майданчик. Про це повідомили у Міністерстві юстиції України. У Київському СІЗО тривають ремонти безкоштовних камер. Роботи проводять за рахунок надходжень від платних камер, зазначили у Мінюсті. У відомстві повідомили, що відремонтували чергову камеру та прогулянковий майданчик у Лук’янівській тюрмі. […]
СІЗО

Можливо ви пропустили?