МОЗ розриває контракт на поставку індійських вакцин від коронавірусу

вакцина від коронавіруск

Міністерство охорони здоров’я почало розривати контракт щодо поставки протиковідних вакцин з індійською компанією Serum Institute of India через те, що вона не виконала своїх зобов’язань.

Про це на зустрічі з журналістами розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За словами Ляшка, індійський завод Serum Institute не виконав своїх обов’язків за контрактами. З 12 млн доз він поставив тільки 500 тисяч доз.

“Serum Institute of India не виконав повністю жодних своїх контрактних зобов’язань. Приймається політичне рішення, я буду розривати контракт з Serum Institute of India. І по півтори тисячі Covishield і по 10 мільйонах Novavax. Україна внесла передплату, але в контракті чітко прописана можливість розірвання і міжнародна закупівельна організація Crown Agency буде працювати над цим”, – розповів Ляшко.

Сума передплати не розголошується, оскільки Україна працювала з Serum Institute of India через британського посередника Crown Agency. Єдине, що відомо – передплату по Novovax Україна зробила на два мільйони доз.

Ляшко розповідає, що представники Serum Institute of India, які зустрічались як з міністром, так і з президентом у Києві, пояснили неможливість виконати свої зобов’язання по контракту тим, що в них виникла велика потреба у вакцині через спалах у самій Індії – прем’єр країни нібито заборонив відправляти вакцину на експорт.

Ляшко запевняє, що навіть без співпраці з індійським інститутом, в Україні достатньо вакцини та контрактів.

Next Post

Шашлики "по-київськи": чоловік влаштував готування на мангалі прямо на балконі

Пн Сер 30 , 2021
У Святошинському районі кияни готували шашлики на балконі пізно ввечері. Сусіди викликали поліцію. Про це повідомляє “Київ оперативний”. На вул. по Зодчих, 62А, мешканці однієї з квартир багатоповерхівки розпалили вогонь за допомогою дров у себе на балконі і встановили мангал – все це відбувалося близько 22:00. За словами очевидців, вони навіть лишили дрова […]
шашлики

Можливо ви пропустили?