В “Дії” скоро можна буде купувати та продавати авто

дія

В Україні у електронному кабінеті водія і на порталі “Дія” водії невдовзі зможуть оформити договір купівлі-продажу автомобіля онлайн.

“Невдовзі автовласники зможуть укладати договір купівлі-продажу онлайн. Дане нововведення передбачене постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня № 1007 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, – уточнюється у повідомленні.

Ця послуга буде доступна для громадян у електронному кабінеті водія та на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг “Дія”.

Зокрема, продавець і покупець, авторизувавшись, будуть заповнювати договір щодо купівлі-продажу автомобіля у електронному вигляді, і після цього документ автоматично надсилатиметься до сервісного центру МВС для проведення усіх передбачених перевірок за відповідними реєстрами.

Як уточнюється, після позитивного опрацювання адміністратором продавець та покупець накладатимуть кваліфіковані електронні підписи і договір щодо купівлі-продажу авто уважатиметься укладеним.

За інформацією установи, нововведення буде реалізоване сервісними центрами МВС України упродовж півроку після набрання чинності цієї урядової постанови.

Next Post

Вертоліт МВС доставив донорське серце з Києва до Вінниці

Вт Вер 28 , 2021
28 вересня до Вінниці прибув вертоліт Міністерства внутрішніх справ України. Авіатранспортом доставили донорське серце до Києва. Орган для пересадки потребував критичний пацієнт.     Про це повідомили у відділі комунікації поліції Вінниччини. Вертоліт Національної поліції України приземлявся на спортмайданчику біля медичного коледжу імені академіка Заболотного. Донорський орган повезли до столичного Інститут серця МОЗ […]
вертоліт

Можливо ви пропустили?