За два місяці ще на семи вулицях Києва з’являться острівці безпеки

Острівці безпеки

Нові острівці безпеки планують влаштувати у всіх районах столиці.

У столиці триває робота з підвищення безпеки руху на столичних дорогах. Одним із дієвих засобів заспокоєння руху, які дають додаткову безпеку пішоходам і зменшують ризики їх травмування під час ДТП, є острівці безпеки.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв.

«За останні 2 місяці нові острівці безпеки були влаштовані на вулицях Ревуцького, Кравчука, Генерала Наумова, Василя Порика, бульварі Ромена Роллана, проспектах Лісовому і Миру», – зазначив Олександр Густєлєв.

Він повідомив, що наразі триває облаштування переходів із 4 острівцями безпеки на вул. Сім’ї Кульженків в Оболонському районі. Також 4 нові острівці влаштовують в Солом’янському районі: 2 – на вул. Героїв Севастополя та 2 – на просп. Відрадному.

«До кінця року районні шляхово-експлуатаційні підприємства планують встановити такі засоби заспокоєння руху на вулицях Якубовського, Вербицького, Милославській, Драйзера, Будівельників, Генерала Алмазова, Лаврській, Ольжича, бульварі Кольцова та інших», – поінформував заступник голови КМДА.

До слова, минулого року в рамках капітального та поточного ремонтів у столиці було влаштовано 62 острівці безпеки.

Next Post

У Зоні відчуження облаштують вежі для спостереження за птахами

Чт Сер 5 , 2021
На території Чорнобильського заповідника цьогоріч облаштують локації для спостереження за птахами в дикій природі. Про це повдіомляє прес-служба Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника у Facebook. Таким чином екологи хочуть популяризувати серед туристів бьордвотчинг – інформативний спосіб вивчення пернатих у їх природному середовищі. Проект, в рамках якого буде реалізовано задум, називається «Розвиток […]
спостерігання за птахами

Можливо ви пропустили?