11 травня на Поштовій площі відбудеться екологічний «Зелений марафон»

11 травня з 11:00 до 19:00 на Поштовій площі відбудеться «Зелений марафон». Це розважальний захід, спрямований на знаходження рівноваги між людиною і природою. Марафон триватиме в рамках фестивалю «Чистофест». Організатором виступає Київський молодіжний центр.

У рамках заходу об’єднаються еко-активісти, які обговорять тенденції у галузі охорони природи і здорового способу життя. Професійні спортсмени, спортивні секції та школи проведуть майстер-класи з йоги, боксу чи дзюдо на тематичних локаціях.

Учасники зможуть відпочити на екологічних фуд-кортах, взяти участь у розіграшах екологічних подарунків, побачити виступи зірок, провести фотосесію з найпопулярнішими блогерами.

«Ми запрошуємо долучитись до нашого еко-марафону, тому що ця подія не просто драйвова та цікава, а й надзвичайно важлива для екології. Такої кількості активних, здорових та дружніх до природи людей ви не зустрінете випадково на вулиці. А ще тому, що це – унікальна можливість дізнатись секрети щасливого життя у гармонії з навколишнім світом», – зазначає директорка Київського молодіжного центру Анна Куценко.

Next Post

Перший в світі суцільнозварений міст

Вт Тра 7 , 2019
Міст Патона в Києві унікальний. Це перший суцільнозварений міст в світі. Революційну, на той час, технологію запропонував використати академік Євген Платон. І його сміливе рішення виявилось правильним. Переправа через Дніпро Переправи з правого на лівий берег Дніпра були створені ще декілька сторічь тому. Спершу там був Наводницький переїзд. Він представляв […]

Можливо ви пропустили?