11 травня на Поштовій площі відбудеться екологічний «Зелений марафон»

58378980_2197639130329759_1240412951953801216_o.jpg

Афіша марафону (Фейсбук)

11 травня з 11:00 до 19:00 на Поштовій площі відбудеться «Зелений марафон». Це розважальний захід, спрямований на знаходження рівноваги між людиною і природою. Марафон триватиме в рамках фестивалю «Чистофест». Організатором виступає Київський молодіжний центр.

У рамках заходу об’єднаються еко-активісти, які обговорять тенденції у галузі охорони природи і здорового способу життя. Професійні спортсмени, спортивні секції та школи проведуть майстер-класи з йоги, боксу чи дзюдо на тематичних локаціях.

Учасники зможуть відпочити на екологічних фуд-кортах, взяти участь у розіграшах екологічних подарунків, побачити виступи зірок, провести фотосесію з найпопулярнішими блогерами.

«Ми запрошуємо долучитись до нашого еко-марафону, тому що ця подія не просто драйвова та цікава, а й надзвичайно важлива для екології. Такої кількості активних, здорових та дружніх до природи людей ви не зустрінете випадково на вулиці. А ще тому, що це – унікальна можливість дізнатись секрети щасливого життя у гармонії з навколишнім світом», – зазначає директорка Київського молодіжного центру Анна Куценко.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top