НП в метро Києва: на Лівобережній загинув молодий хлопець

метро

У четвер ввечері, 15 липня, червона гілка метро перестала працювати за звичним графіком і всі поїзди курсували тільки від станції Хрещатик до Академмістечка. На центральних станціях в годину пік утворилася тиснява і як стверджували очевидці, людей було стільки, що нікуди було вийти з вагона.

У метрополітені повідомили, що на перегоні Дарниця – Лівобережна впала людина. Молодий хлопець загинув від отриманих травм на місці.

Хлопець 1991 року не просто впавна рейки – він намагався перейти в невстановленому місці та потрапив під потяг.

На місце події оперативні прибули співробітники ДСНС, але виявилося, що допомогти постраждалому вони вже не зможуть – хлопець загинув майже відразу від отриманих травм, поїзд його фактично перерізав навпіл.

“Переходив колії у невстановленому місці та потрапив під поїзд, який його переїхав. Особа встановлена, загинув від отриманих травм”, – розповіли в поліції.

Крім того, абсолютно незрозуміло, як загиблий зміг пробратися на дану ділянку, оскільки вона огорожена забором.

У правоохоронних органах припустили, що хлопець знайшов дірку в цьому паркані та вийшов на рейки або зміг перелізти через цей паркан.

Next Post

16 липня набули чинності чергові норми закону про мову

Пт Лип 16 , 2021
У п’ятницю, 16 липня, набули чинності чергові норми закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», які передбачають, що всі концерти, шоу-програми, фільми, екскурсії мають проводитися українською мовою. Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь у Facebook повідомив, що з 16 липня мають проводитися українською: усі концерти, шоу-програми, культурно-мистецькі, розважальні, видовищні заходи (винятки […]
Українська мова

Можливо ви пропустили?