Оновлені 200 гривень уведені в обіг

1.jpg

Національний банк України з сьогоднішнього дня вводить в обіг оновлену банкноту номіналом 200 гривень.

Про це повідомляється на сайті НБУ.

Нові 200 гривень поступово замінять в обігу банкноти старого зразка.

На банкноті нового зразка збережені основні зображення банкноти зразка 2007 року. Зокрема, на лицьовій стороні розміщений портрет Лесі Українки, а на зворотному боці — зображення будівлі по організації в’їзного вежі Луцького замку. Портрет Лесі Українки переміщений в центр банкноти (раніше був з правого боку). Розмір нової банкноти не змінився — 75 x 148 мм.

При цьому істотно посилено захист нової банкноти. Так, повертаючи 200 гривень в руках, можна легко перевірити оптично змінний елемент SPARK. Він буде поступово змінювати колір від пурпурного до золотисто-зеленого. Ще один важливий елемент захисту — «віконна» захисна стрічка (частково введена в товщу паперу полімерна стрічка, що містить цифрове зображення номіналу банкноти і графічний знак гривні).

З сьогоднішнього дня оновлена ​​банкнота номіналом 200 гривень є дійсним платіжним засобом на території України, нею можна вільно розплатитися в торговельній мережі або здійснювати операції в банках.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top