Під Києвом обурені люди перекрили Варшавську трасу

мітинг

Сьогодні, 17 травня, жителі Ірпеня і Бучі перекрили трасу міжнародного значення Київ-Ковель. Люди протестують проти тотальної забудови і вирубки лісу. 

Наразі блокується дорога в районі Бучі. Люди кажуть, що за день там можуть вирубати цілі галявини, хоча сам ліс не на балансі міста і місцева влада не може видавати дозвіл на вирубку.

До акції приєдналася організація «Основа майбутнього» Євгена Карася. Представники організації принесли великий банер, але поліція пригрозила почати затримання, якщо вони повністю перекриють дорогу.

На радикальні кроки жителів також підштовхує відсутність в місті соціальної інфраструктури. В Ірпені не вистачає дитячих садків, але при цьому вводиться в експлуатацію черговий житловий багатоквартирний будинок, який ще більше погіршить ситуацію і ускладнить дорожній рух.

Next Post

Поліцейські обшукують Київський електровагоноремонтний завод

Пн Тра 17 , 2021
Правоохоронці прийшли з обшуками до компанії, яка підпорядкована Укрзалізниці. 17 травня у рамках кримінальної справи про корупцію в офісі ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод” проводять слідчі дії. Про це розповіли у пресслужбі Укрзалізниці, зазначивши, що керівництво оператора залізних доріг зацікавлене у співпраці з поліцією. Також у УЗ наголосили на необхідності викорінення […]
КВРЗ

Можливо ви пропустили?