Водіїв столичних маршруток будуть позбавляти ліцензій за порушення карантину

З 26 березня столичних водіїв маршруток, які порушують правила карантину, будуть позбавляти ліцензії. Контролювати роботу приватних перевізників стануть співробітники поліції.

Олег Рубан розповів в ефірі каналу «Україна 24», що в той час, як київська адміністрація контролює трамваї, тролейбуси і автобуси, приватні маршрутки системно порушують правила карантинних обмежень.

Він додав, що щодня адміністрація міста отримує безліч скарг і протоколів, складених на недобросовісних перевізників. Тому в КМДА дозволили проводити перевірки громадського транспорту разом з співробітниками поліції.

Якщо раніше водіїв-порушників карали попередженнями і штрафами, то з 26 березня будуть позбавляти ліцензії. Влада міста сподівається, що такий захід допоможе стимулювати маршрутників дотримуватися обмежень.

Next Post

Київська об'їздна дорога: які ділянки автошляху проектують

Нд Бер 28 , 2021
Проєкт Київська обхідна дорога (КОД) заплановано реалізовувати протягом чотирьох років. Зараз проєктуються дві ділянки, ще на дві оголошено тендери Про це повідомляє  Укравтодор. Проєкт будівництва Київської обхідної дороги є частиною ВКАД, що передбачає спорудження так званого “напівкільця” загальною протяжністю близько 150 км. Він допоможе вивести транзитні потоки транспорту за межі столиці. Реалізувати проєкт планують за […]
КОДА

Можливо ви пропустили?