Російський музикант Фадєєв внесений до переліку осіб, що загрожують національній безпеці

Міністерство культури та інформаційної політики за поданням Служби безпеки внесло російського музиканта Максима Фадєєва до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці.

Про це повідомляє пресслужба Мінкульту.

“11 листопада 2020 року до Міністерства культури та інформаційної політики надійшов лист Служби безпеки щодо включення до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, громадянина РФ Максима Фадєєва. Відповідним наказом МКІП від 19 листопада №2319 російського музиканта було включено до переліку”.

Композитор і музичний продюсер Максим Фадєєв відвідував окупований Росією Крим. Зокрема, у червні 2017 року з’явися записаний на півострові кліп за участю Фадєєва та артистки Наргіз Закірової.

Нагадаємо, Давид Арахамія пішов на самоізоляцію з підозрою на коронавірус.

Next Post

Під пам`ятний хрест, де були розстріли Небесної сотні, від імені Зеленського принесли квіти

Сб Лис 21 , 2020
У день Гідності та Свободи від імені президента Володимира Зеленського під пам’ятним хрестом, де під час Революції Гідності загинули активісти Майдану, було встановлено кошик з квітами. Таким чином Зеленський вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні, перебуваючи при цьому на самоізоляції через інфікування коронавірусом. Про це повідомив Офіс Президента України. “У День Гідності та Свободи, 21 листопада відбулося вшанування пам’яті […]
Річниця Євромайдану