На київські виборчі дільниці привезли антисептики та маски

Дезінфектори та засоби індивідуального захисту вже привезли на виборчі дільниці і витратили на усе це 1,3 мільйона гривень.

Про це під час брифінгу заявив мер столиці Віталій Кличко.

Зокрема, за його словами, місто закупило для всіх виборчих дільниць дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту. На це Київ виділив з бюджету столиці 1,3 млн грн. Засоби вже доставлені на 1 109 виборчих дільниць Києва.

Також, за словами мера, члени комісій отримали чіткий регламент роботи в день голосування. У тому числі, і щодо обов’язкової дезінфекції дільниць. Її мають у день виборів зробити 4 рази.

“Також я звертаюся до киян: на виборчих дільницях тримайте соціальну дистанцію. Обов’язково будьте в масці. Не ведіть із собою дітей. На вході до дільниць вам мають виміряти температуру. А також перевірити наявність захисної маски”, – наголосив Віталій Кличко.

 

Next Post

Вдарив стільцем тричі. Пацієнту не сподобалась лікарня, він побив лікаря

Ср Жов 21 , 2020
Пацієнт лікарні тричі вдарив лікаря по голові металевим стільцем, оскільки йому не сподобався стан приміщення. Про це повідомляє Муніципальна Варта Києва. Зазначається, що лікар госпіталізований. У нього струс, множинні рани голови, обличчя, перелом кісток лицьового скелета та передпліччя. Яке покарання загрожує нападнику поки що не повідомляється. Post Views: 944

Можливо ви пропустили?