У готелі «Турист» демонтували керамічне панно з історією Києва

У фойє київського готелю «Турист» розібрали та вивезли на тачці горельєфне керамічне панно «Місто на семи горбах», створене у 1986 році Галиною Севрук.

Про це у Facebook повідомив Олексій Краєвський.

“Сьогодні горельєф з “Туриста” шматками вивезено на тачці. Зараз там гола стіна. Вдень закінчили розбирати, прибиральниці все вимили”, – зазначив Краєвський, опублікувавши фото.

Водночас, директор готельного комплексу Віталій Драган сказав, що інформація про панно буде розміщена на сайті готелю “Турист”.

Краєвський також зазначає, що у фойє готелю “Турист” був справжній шедевр Галини Сильвестрівни Севрук – горельєфне панно “Місто на семи горбах”, створений у трагічному 1986 році. Там можна було побачити Княгиню Ольгу та князя Ярослава з донькою Анною – королевою Франції, птицю-діву та героїв стародавньої історії Києва.

Джерело

Next Post

Столична влада виплатить гроші учасникам війни на Донбасі та пораненим на Майдані

Пт Жов 9 , 2020
Столична влада до Дня захисника України виплатить одноразову матеріальну допомогу киянам-учасникам війни на сході України, членам сімей загиблих на Донбасі та під час Революції гідності, а також пораненим на Майдані. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА 1536 від 02 жовтня 2020 року, розміщеному на сайті адміністрації. Зокрема, по 1500 гривень допомоги […]

Можливо ви пропустили?