Столичну воду перевірили на коронавірус

Воду в Києві та ще чотирьох містах України перевірили на наявність коронавірусу SARS-COV-19. У жодній з досліджених проб небезпечного вірусу не виявили.

Про це повідомляє пресслужба “Київводоканалу”.

“Протягом липня-серпня було відібрано 30 зразків стічних вод у 5 містах України, в тому числі і в Києві. Для дослідження відбирали композитні проби стічних вод, що надходять на очисні споруди, а також проби вод після очистки. SARS-COV-19 не було виявлено у жодній з проаналізованих проб, як у неочищених, так і в очищених водах”, – сказано в повідомленні.

Аналіз проводила генетична лабораторія Diagen, розташована у Києві.

Результати перевірки води будуть передані в базу даних NORMAN як науковий внесок України.

Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я, коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню. Дезінфекція на етапі водопідготовки знищує будь-які віруси. Також ВООЗ зазначає, що “на сьогодні немає жодних доказів того, що вірус COVID-19 передається через каналізаційні системи, з очищенням стічних вод або без них”.

Next Post

У Києві підвищили ціну на газ для населення

Чт Сер 27 , 2020
У столиці підвищили ціну на газ для побутових споживачів у вересні. Вартість блактитного палива збільшиться на 10%. Про це повідомили у прес-службі НАК “Нафтогаз”. Зростання цін пов’язане з подорожчанням газу на європейських хабах, – пояснили у компанії. Водночас у Нафтогазі зазначили, що у цьому році підвищення ціни на газ буде […]
Тарифы на газ

Можливо ви пропустили?