Столичні маршрутники хочуть підвищити вартість проїзду

Вони вже навіть написали відкритого листа меру Кличку.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook громадська спілка “Асоціація перевізників міста Києва та Київської області”.

Зокрема, у відкритому листі приватні перевізники скаржаться на те, що до карантину маршрутки у столиці за день перевозили майже по мільйону пасажирів, а тепер не більше 450 тисяч пасажирів. Тобто, пасажиропотік в них впав удвічі. Крім цього, перевізники кажуть, що витрати їхні тільки зросли, адже потрібно купувати різноманітні дезінфікуючі засоби, а також маски для водіїв.

Разом з тим перевізники кажуть, що міська влада зовсім їм не допомагає, адже тому ж “Київпастрансу” закуповують рухомий склад і допомагають фінансово з міського бюджету. До того, як запевняють приватні перевізники, багато хто з них вже на межі банкрутства. Тому вони хочуть у подальшому підвищити вартість проїзду. Хоча, коли це станеться, поки не уточнюють.

Джерело

Next Post

Прощання з академіком Патоном відбудеться у Києві 22 серпня

Пт Сер 21 , 2020
Церемонія прощання з видатним українським вченим, багаторічним президентом Національної академії наук Борисом Патоном відбудеться у Києві у суботу, 22 серпня. Про це повідомила прес-служба НАНУ. «Прощання з академіком Борисом Євгеновичем Патоном відбудеться у суботу, 22 серпня з 10.15 до 12.00, у клубі Кабінету міністрів України (Київ, вул. Інститутська, 7)», — йдеться у повідомленні. Похорон вченого пройде на Байковому кладовищі орієнтовно […]
Патон

Можливо ви пропустили?