Міські служби усувають пошкодження обладнання на ТЕЦ-5: у Печерському, Голосіївському та Солом’янському районах можуть бути перебої з електропостачанням

Сьогодні сталося пошкодження обладнання на Київській теплоелектроцентралі № 5, що розташована на вулиці Промисловій.

Наразі відповідні підрозділи комунального підприємства «Київтеплоенерго» працюють на місці для оперативного усунення та відновлення роботи обладнання. Також спільно зі службами ДТЕК Київські електричні мережі здійснюється перепідключення споживачів. Орієнтовний термін виконання робіт – 3 години.

Частина споживачів Печерського, Голосіївського та Солом’янського районів тимчасово залишаються без електропостачання, деякі споживачі – без водопостачання.

Наразі вже відновлено рух тролейбусних маршрутів після затримки у зв’язку із відсутністю напруги в електромережі. Про це повідомили у КП «Київпастранс».

Зокрема, відновлено рух тролейбусних маршрутів №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 38, 40, 40к, 42д, 43, 50.

Джерело

Next Post

Кличко виділить цистерну фарби для активістів

Вт Лип 28 , 2020
Мер столиці Віталій Кличко пообіцяв цистерну фарби для того, аби небайдужі мешканці столиці позамальовували надписи на фасадах історичних будинків. Так мер відреагував на зауваження щодо хлопців, яких він напередодні застав за розмальовуванням стін по вулиці Стрілецькій. – Щодо «художників», яких я застукав за розписуванням стін будинку в історичному центрі столиці. Тут лунають […]
Кличко

Можливо ви пропустили?