У Кличка назвали причину падіння стовпів на Шулявському мосту

В КМДА розповіли, хто винен в падінні стовпів на Шулявському мосту.

Стовпи впали через заводський брак. Зварювальний шов був зруйнований. Він розміщувався якраз в основі конструкції опор освітлення. Такий висновок представили в Інституті електрозварювання імені Патона та в Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій.

Ця конструкція виготовлена на заводі. На момент монтажу на Шулявському мосту генпідрядник отримав сертифікат якості від заводу-виробника. Коли конструкцію встановлювали, то не могли візуально визначити можливі пошкодження зварювального шва, пояснюють у Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва.

Після аварії демонтували дев’ять опор освітлення й контактну мережу тролейбуса. Це зробили, щоб уникнути аналогічних аварій.

Оскільки під час перевірки конструкцій мосту виявили такі ж самі пошкодження зварювальних швів. Ці дефекти розташовані в тих же місцях, тріщини у яких призвели до падіння трьох опор.

Стовпи освітлення та тролейбуси зможуть відновити тільки після дозволу від органів слідства. Коли це станеться, поки не відомо. Оскільки це залежить від термінів розслідування, яке проводить Нацполіція України в Києві.

Усю відповідальність за відновлення опор освітлення на мосту понесе генпідрядник. Із ним був укладений відповідний договір. Він за власний кошт має усунути недоліки, які виникли з його вини. Також генпідрядник має відшкодувати збитки тим, хто постраждав під час аварії.

Раніше ми повідомляли, що в КМДА вирішили створити кладовище домашніх тварин.

Next Post

У Києві від коронавірусу помер завідувач інфекційної реанімації

Пн Гру 28 , 2020
Відомий лікар, завідувач інфекційної реанімації Київської міської клінічної лікарні №5, що у Святошинському районі, Олександр Артемов помер від COVID-19. За його життя медики 60 днів боролися в реанімації. Про це на своїй сторінці у Facebook написала інфекціоністка Ольга Голубовська. «Олександр Євгенович Артемов… Наш незмінний багаторічний завідувач інфекційної реанімації спочатку в Олександрівській лікарні, […]
Лікар Шумков

Можливо ви пропустили?