Зеленський пропонує арештовувати без застави за наркозлочини

У Раді з’явився текст законопроекту президента

Президент України Володимир Зеленський пропонує заборонити призначати заставу у якості запобіжного заходу при скоєнні злочинів, пов’язаних зі збутом і оборотом наркотиків. Текст відповідного законопроекту глави держави з’явився на сайті Верховної ради.

Про це свідчать дані на сайті ВР.

Закон пропонує обирати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави особам, які обґрунтовано підозрюються, обвинувачуються у вчиненні злочинів, передбачених частиною третьою статті 307 Кримінального кодексу.

У цій статті передбачена відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Очікується, що цей закон дасть змогу правоохоронним органам ефективніше протидіяти незаконному розповсюдженню на території України наркотиків та психотропних речовин.

Нагадаємо, раніше Зеленський запропонував дати право слідчому судді не визначати розмір застави в кримінальному провадженні. Глава держави вніс до Верховної ради відповідний проект закону №3915, проте спочатку його текст був відсутній.

Останній етап проходження документа – опрацьовується у комітеті.

Джерело

Next Post

24 липня 1990 - над Київрадою вперше було піднято блакитно-жовтий прапор

Пт Лип 24 , 2020
Підняття над Київрадою українського національного прапора стало реакцією на прийняття 16 липня 1990 року Декларації про державний суверенітет України. Це рішення не було спонтанним: у президії Київради підготували проект рішення, ініційований «Демократичним блоком», свої пропозиції внесли у Секретаріаті Народного руху України. Хоча до останнього не було гарантії, що його проголосують: […]
КМДА Київрада

Можливо ви пропустили?