Головний санлікар столиці спрогнозував продовження карантину у Києві

DSC0029.jpg

Адаптивний карантин у Києві діятиме до 31 липня. Обмеження можуть продовжити ще на невизначений термін.

Карантину доведеться дотримуватися, доки не зміниться тенденція щодо збільшення випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це 14 липня в інтерв’ю «Сьогодні» повідомив Олег Рубан, керівник Держпродспоживслужби Києва.

На території української столиці продовжують фіксувати стабільно високі показники захворюваності. Жодні варіанти послаблення карантинних обмежень не розглядають. Все залежить від рівня захворюваності. Він спрогнозував, що найближчі півтора року адаптивний карантин триватиме.

Бізнес продовжить працювати у звичайному режимі. Для підприємців влада готує сценарії додаткового фінансування та забезпечення діяльності.

Заходи щодо введення адаптивного карантину тривають у всьому світі. Спостереження за групами ризику (люди старші 60 років і особи з хронічними захворюваннями) організовано стабільно.

 

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top