Київська область посилила карантин

shutterstock_103830821_771x517.jpg

Київська область посилила карантин з 26 червня. Таке рішення прийняла комісія з ТЕБ та НС, повідомляє Київська облдержадміністрація.

Станом на 26 червня динаміка зростання випадків інфікування COVID-19 в області склала 51,28%, за норми не більш як 10%.

Згідно з постановою, в області:

  • обмежують проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) в приміщеннях, максимально допустиму кількість осіб — 10, за умови дотримання епідеміологічних правил;
  • час роботи закладів громадського харчування та установ розважальної діяльності скорочують до 22 години;
  • підсилюють перевірки регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень в міському, приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні на дотримання протиепідемічних заходів, а також на ринках, в закладах торгівлі, харчування, дитячих дошкільних навчальних закладах.

Крім того, Київобладміністрація має намір провести роз’яснювальну роботу серед населення області через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали інформації про важливість дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення епідемічної ситуації в області.

У разі зміни показників епідемічної ситуації обласна комісія з ТЕБ та НС розгляне карантинні заходи повторно.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top