Як буде працювати метро: необмежена кількість пасажирів, але всі у масках та з рукавичками

Svyatoshyn_metro_station_Kiev_2010_01.jpg

Фото: Вікіпедія

Але у наземному транспорті кількістю пасажирів будуть контролювати.

Після поновленння роботи столичної підземки, що наразі неможливо через високий рівень захворюваності коронавірусом COVID-19, кількість пасажирів у вагонах метро обмежувати не будуть їм також не перевірятимуть температуру.

Про це заявив заступник очільника КМДА Валентин Мондриївський в ефірі одного з телеканалів.

Посадовець пояснив, що проводити всім пасажирам температурний скринінг неможливо. Аналогічна ситуація і з кількістю пасажирів.

Водночас, киянам і гостям столиці будуть рекомендувати уникати масового скупчення і не користуватися транспортом без нагальної потреби. Крім того, чергові по станції будуть стежити, чи дотримуються кияни обов’язкового носіння масок та рукавичок.

А от щодо наземного транспорту, то у ньому зможуть перевозити стільки пасажирів, скільки сидячих місць. За словами Мондриївського, поки немає остаточного рішення про запуск громадського транспорту в Києві. Він прогнозує, що це буде відомо вранці 23 травня. Разом із тим, попередньо очікується, що маршрутки, трамваї і тролейбуси, відновлять роботу 23 травня 12:00.

«Але за одного нюансу: ми завтра вранці проведемо засідання комісії ТЕБ та НС, для того щоб переконатися, що всі показники в нормі і транспорт готовий. І обмеження в транспорті будуть: запускати в маршрутки і тролейбуси не більше людей, ніж посадкових місць», — сказав Валентин Мондриївський.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top