У центр Києва через протести стягнули силовиків

thumbnail-tw-20200302170629-5420.jpg

В урядовому кварталі мітингують власники авто з іноземною реєстрацією.

Активісти вимагатимуть від влади створити доступну процедуру розмитнення автомобілів і проголосувати за неї у Верховній Раді.

Серед вимог – припинити утиски українців, які їздять на авто з європейською реєстрацією в Маріуполі і “знущання митників над українцями на Закарпатті, які приїжджають із заробітків з Європи”.

В урядовому кварталі Києва у четвер, 4 червня, поліція посилила заходи безпеки у зв’язку з проведенням акцій протесту. Про це повідомляє прес-служба столичного главку Національної поліції.

«Сьогодні в центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, в тому числі під будівлею Кабінету міністрів України. Для забезпечення громадської безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на чергування», — йдеться в повідомленні.

Також можливе обмеження в центрі рух транспорту.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top