Між Ірпінем та Києвом почнуть будувати велосмугу за 12 млн гривень

imgonline-com-ua-Resize-21o8DzD5ohsG.jpg

Так тут планують створити «найбільший потік велотуристів».

Велосмуга, що сполучить Ірпінь з Києвом, має з’явитися вздовж «Новоірпінської траси» автомобільної дороги Р-30. Про це повідомляє телеграм-канал «Ирпень Типичный». Тендер на закупівлі провели у квітні, вартість майбутньої велосмуги оцінили у майже 12 мільйонів гривень.

Замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Київській області, будуватиме ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» — дочірнє підприємство турецької компанії «Onur Taahhüt». Згідно з договором, завершити будівництво мають до кінця червня.

Велосмуга сполучить ірпінський масив Романівка та набережну ріки Ірпінь, де в листопаді минулого року відкрили оновлену частину набережної, побудували 2,5 км пішохідної зони та окрему смугу для велосипедів. У Києві велодоріжка починатиметься в районі Новобіличів, від вул. Генерала Наумова. Надалі будівництво велосмуги планують продовжити від ірпінської набережної до Житомирської та Варшавської трас.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top