У Києві на аукціоні продали всі автостанції

1c0988938f11febbf059657d34_89ca075a.jpg

У Києві в середу, 4 березня, Фонд держмайна України зробив приватизаційний аукціон з продажу контрольного пакета акцій АТ «Київпассервіс».

Як розповів заступник голови ФДМУ з питань приватизації Тарас Єлейко, на торги заявилися всього три учасники, проте процедура продажу таки відбулася. Більш того, ціна лота зросла з 195 до майже 230 млн гривень, — пише столичний регiон.

«Якщо врахувати, якою запеклою була боротьба під час аукціону, є чітке розуміння, що найближчим часом «Автобусні ворота» столиці зміняться на краще. А кияни та гості Києва отримають набагато якісніший сервіс», – написав Тарас Єлейко на своїй сторінці в соціальній мережі.

Відзначимо, що «Київпассервіс» належали автостанції «Дачна», «Дарниця», «Поділ», «Полісся», «Південна», центральний автовокзал в Києві та ще 18 автостанцій та вокзалів на території Київської області.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top