На Київщині у семи містах продовжили карантин через грип

c59c4a4010afc7a40ad0a89588ce808f.jpg

У Київській області в дитячих навчальних закладах Переяслава, Броварів, Фастова, Вишгорода, Ірпеня, Бучі та Вишневого продовжили карантин ще на тиждень. 

Так, карантин продовжено в закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності міста Бровари з 10 до 15 лютого 2020 включно. До 14 лютого триватиме карантин у навчальних закладах Переяслава.

У школах Фастова з 28 січня тимчасово призупинено навчальний процес. З 29 січня в школах Борисполя оголошено карантин з метою недопущення загострення епідеміологічної ситуації. З 30 січня карантин ввели у восьми школах Вишгородського району Київщини. З 3 лютого освітній процес у школах почали призупиняти в Бучі. З 6 лютого на карантин закрилися школи Славутича, передає «ДТ».

За даними КМДА, у столиці освітній процес призупинено у 90 школах повністю і в 30 школах частково. Всього в столиці спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 26,1% порівняно з попереднім тижнем.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top