Кияни розпочали демонтаж паркану забудови на березі Дніпра

.jpg

Мешканці столичного Лівобережного житлового масиву власними силами розпочали демонтаж паркану забудови на вулиці Микільсько-Слобідській, 7-9.

Про це повідомляє кореспондент Київ Інформ з місця подій.

За його словами, попри припис благоустрою на знесення паркану, кияни віришили власноруч знасти паркан забудови у Дніпровському районі столиці. Близько п’яти сотень мешканців Лівобережного житлового масиву та активістів партії «Національний корпус» розпочали нищити бетонну огорожу та кидати димові шашки й піротехніку на територію будівництва.

Опір їм чинять правоохоронці, які вишикувалися уздовж паркану. Сутичок наразі не відбувається, ситуація залишається напруженою.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Київська міська рада проголосувала за відмову ТОВ «ЛВ-Холдинг» у поновлені договору оренди двох ділянок, де мають зводитися три 25-поверхових будинки. Однак, як кажуть кияни, через «чорних держреєстраторів» ТОВ «ЛВ-Холдинг» внесли дані про оренду до реєстру, строк дії якої було подовжено до 2024 року.

Мешканці житлового масиву організували безстрокову акцію протесту. Вони закликають місцеву владу і президента втрутитися і запобігти забудові берегів Дніпра.

Фото — Роман Пєтушков

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top