У Києві на місці книжкового ринку «Петрівка» побудують ТРЦ

petrovka.jpg

На місці книжкового ринку «Петрівка» у столиці побудують ТРЦ. КМДА вже видала відповідний дозвіл компанії-забудовнику.

Про плани побудувати ТРЦ на місці ринку заявляли ще 8 років тому. Київська адміністрація дозволила побудувати на частині території речового та книжкового ринків «Петрівка» торгово-розважальний центр з однойменною назвою. Інформацію про це надали в КМДА.

Як повідомляє прес-служба, наказом № 1248 від 3.10.2019 року Департамент містобудування та архітектури надав компанії-забудовнику ДУО (Містобудівні умови і обмеження) для проектування будівництва торгово-громадського центру «Петрівка» на вул. Вербова, 21, 23 в Оболонському районі. Згідно ДУО, будівництво планується на земельній ділянці площею 0,9899 га. Цільове призначення землі – для будівництва та обслуговування ТРЦ «Петрівка». Зазначена ділянка – територія громадських будівель в межах вулиць Вербова, Куренівська, Богатирська, Набережно-Рибальська, Московського проспекту, залізничної колії в Оболонському районі.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top