У Києві на місці книжкового ринку «Петрівка» побудують ТРЦ

На місці книжкового ринку «Петрівка» у столиці побудують ТРЦ. КМДА вже видала відповідний дозвіл компанії-забудовнику.

Про плани побудувати ТРЦ на місці ринку заявляли ще 8 років тому. Київська адміністрація дозволила побудувати на частині території речового та книжкового ринків «Петрівка» торгово-розважальний центр з однойменною назвою. Інформацію про це надали в КМДА.

Як повідомляє прес-служба, наказом № 1248 від 3.10.2019 року Департамент містобудування та архітектури надав компанії-забудовнику ДУО (Містобудівні умови і обмеження) для проектування будівництва торгово-громадського центру «Петрівка» на вул. Вербова, 21, 23 в Оболонському районі. Згідно ДУО, будівництво планується на земельній ділянці площею 0,9899 га. Цільове призначення землі – для будівництва та обслуговування ТРЦ «Петрівка». Зазначена ділянка – територія громадських будівель в межах вулиць Вербова, Куренівська, Богатирська, Набережно-Рибальська, Московського проспекту, залізничної колії в Оболонському районі.

Джерело

Next Post

По Києву розвішують новорічну ілюмінацію

Вт Лис 19 , 2019
Гірлянди монтують на центральних вулицях столиці. Як повідомили в КП “Київміськсвітло”, тільки на Хрещатику використано понад 3 тисячі метрів гірлянд та 300 світлових пристроїв, встановлених на деревах і адміністративних будівлях. Зокрема, прикрашені Національна філармонія, консерваторія, будівля КМДА, Головпоштамт. Крім Хрещатика, новорічні гірлянди з’являться на вул. Богдана Хмельницького і Грушевського, Європейській […]
іллюмінація

Можливо ви пропустили?