Суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальну справу проти Кличка

RPH0174.jpg

Фото: Петушков Роман/Kievinform.com©

Вищий антикорупційний суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро (НАБУ) відкрити кримінальну справу проти мера Києва Віталія Кличка.

Ініціатором справи виступили депутати Київської міськради, які підозрюють Кличко в можливому зловживанні владою і розкраданні коштів з міського бюджету, — передає «ЦензорНЕТ».

Депутати вважають, що Кличко разом з чиновниками КМДА і «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» могли завищити вартість реконструкції Шулявського шляхопроводу. Вигодонабувачем, за інформацією заявників, була компанія-підрядник проекту Північно-Український будівельний альянс з корпорації Укрбуд.

Депутати також вважають, що київський мер сприяв «незаконної реалізації майнових прав юридичних осіб, пов’язаних з його колишнім політичним соратником і бенефіціаром Укрбуд Інвест і Укрбуд Девелопмент» Максимом Мікітасом.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top