З нового року кияни будуть більше платити за опалення

-названия.jpg

«Київтеплоенерго» хоче підвищити тарифи на опалення з 1 січня 2020 року. Про це йдеться в проекті тарифів, опублікованому на сайті компанії.

Так, тарифи на опалення для населення хочуть підвищити з 964,19 грн / Гкал до 1 250, 01 грн / Гкал.

У «Київтеплоенерго» відзначили, що в вартість опалення додатково включена компенсація збитків, які понесли ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 через невідповідність ринкової і тарифної ціни газу з листопада по грудень 2018. Також враховувалася економія з травня по липень 2019.

Крім того, в компанії розповіли, що в нові тарифи включені кошти для забезпечення протягом 10 днів мазутом в разі надзвичайних ситуацій.

«З метою стабільного проходження опалювального сезону, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та безперебійної роботи енергетичного обладнання в структурі тарифів передбачено кошти для забезпечення аварійного десятиденного запасу мазуту з вмістом сірки менше 1%», — говориться в повідомленні.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “З нового року кияни будуть більше платити за опалення”

  1. Правдоруб:

    Опять эти сказки про «рыночные тарифы». Когда вы уже нажрётесь, твари!

Комментарии скрыты.

Top