Апеляційний суд заборонив забудову Павлівського скверу у Києві

Павлівський сквер

Шостий апеляційний адміністративний суд скасував дозволи на будівельні роботи на території Павлівського скверу на вулиці Гоголівській, 32 в Києві.

Про це написала ексдепутатка Київради Ольга Балицька у себе в Facebook.

Як вона повідомила, забудовник через суд намагався скасувати наказ ДАБІ, яким той скасував дозвіл на будівельні роботи на території скверу. За словами ексдепутатки, перемога в суді стало можливою завдяки активній позиції громадськості. Балицька не виключає, що буде ще третя інстанція, забудовник готує касацію.

Нагадаємо,  серпні минулого року Окружний адміністративний суд столиці прийняв рішення, яке відновило дозвіл на скандальну забудову Павлівського скверу.

Як стало відомо, земельна комісія Київради раптово звідкись отримала клопотання Верховної Ради 2007 року про будівництво житла для народних депутатів і проєкт рішення 2016 року, який весь цей час лежав без розгляду. При цьому ще в 2016 році Науково-методична рада з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури затвердила межі і використання території пам’ятки місцевого значення “Видатне місце Обсерваторна гірка”, що забороняє будь-яке нове будівництво тут.

 

Next Post

Вибух на Позняках: в трагедії звинувачують 5 співробітнків "Київгаз"

Пн Кві 26 , 2021
З’явилася інформація про підозрюваних, яких звинувачують у вибуху газу на Позняках. Трагедія сталася в липні минулого року в будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5. Через десять місяців про підозру повідомили п’яти газовикам. Інформація з’явилася на сайті Офісу Генерального прокурора України. Вибух в будинку стався 21 червня 2020 року і з […]
Дім на Позняках

Можливо ви пропустили?