З нового року кияни будуть більше платити за опалення

«Київтеплоенерго» хоче підвищити тарифи на опалення з 1 січня 2020 року. Про це йдеться в проекті тарифів, опублікованому на сайті компанії.

Так, тарифи на опалення для населення хочуть підвищити з 964,19 грн / Гкал до 1 250, 01 грн / Гкал.

У «Київтеплоенерго» відзначили, що в вартість опалення додатково включена компенсація збитків, які понесли ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 через невідповідність ринкової і тарифної ціни газу з листопада по грудень 2018. Також враховувалася економія з травня по липень 2019.

Крім того, в компанії розповіли, що в нові тарифи включені кошти для забезпечення протягом 10 днів мазутом в разі надзвичайних ситуацій.

«З метою стабільного проходження опалювального сезону, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та безперебійної роботи енергетичного обладнання в структурі тарифів передбачено кошти для забезпечення аварійного десятиденного запасу мазуту з вмістом сірки менше 1%», – говориться в повідомленні.

1 thought on “З нового року кияни будуть більше платити за опалення

  1. Опять эти сказки про “рыночные тарифы”. Когда вы уже нажрётесь, твари!

Comments are closed.

Next Post

У Києві діти здали в поліцію чоловіка, який вигнав їх з дитячого майданчика

Ср Жов 9 , 2019
У Києві діти викликали поліцію після того, як невідомий чоловік вигнав їх з дитячого майданчика і сам розташувався там. Про це повідомляється на сторінці Патрульній поліції України в соціальній мережі. Уточнюється, що інцидент стався на проспекті Свободи в Києві. Невідомий чоловік вигнав кількох дітей 10-14 років з дитячого майданчика. Після […]
наркоман