В «Укрзалізниці» прокоментували звинувачення «Київпастрансу» щодо скасування 12 рейсів електрички

87937efa933b1ff60ee2cb1950757828.jpg

Глава «Укрзалізниці» Євген Кравцов відповів на звинувачення «Київпастрансу» в тому, що 12 вересня 12 потягів міської електрички вчасно не вийшли з ремонту.

Щоранку «Київпастранс» скасовує по кілька рейсів міської електрички, але вранці 12 вересня було скасовано рекордну кількість — 12 рейсів. Цей випадок настільки розлютив пасажирів, що вони заблокували рух на шляхах на станції «Троєщина-2».

У «Київпастрансі» заявили, що ці поїзди перебували на ремонті в депо «Укрзалізниці», тому питання слід адресувати залізничникам. Також на підприємстві поскаржилися на відсутність договорів, — йдеться на сайті «Київпастрансу».

Кравцов зазначив, що борги «Київпастрансу» перед «Укрзалізницею» досягають 18 мільйонів гривень: 6 мільйонів — на ремонт електропоїздів і 12 — за користування інфраструктурою.

Крім того, між «Київпастранс» і «Укрзалізницею» відсутні діючі договори на ремонт рухомого складу.

Кравцов нагадав про прагнення «Укрзалізниці» повернути собі на баланс міську електричку і інтегрувати її в проект Kyiv City Express: об’єднане міське і приміське залізничне сполучення. За словами чиновника, проект полегшить сполучення з містами-супутниками і центру міста з Троєщиною.

Глава компанії нарікає, що керівництво Києва зволікає з розглядом цієї пропозиції.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top