Зеленський анонсував всенародне опитування 25 жовтня

Президент Владимир Зеленський анонсував проведення у день виборів 25 жовтня всенародного опитування, на якому українцям запропонують дати відповідь на 5 питань. Що саме питатимуть, наразі невідомо. 

Про це президент України оголосив у своєму відеозверненні.

«25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі 5 важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. 5 важливих питань, щоб дізнатися твою думку.

Не політика з високих кабінетів, не незалежних експертів з телешоу, не агентів з інших держав. Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: «А що думаєш ти?» Чому твоя відповідь важлива? Тому, що буде так, як вирішиш ти».

Зеленський закликав українців прийти на виборчі дільниці 25 жовтня і зробити свій вибір.

Президент не сказав, про які 5 важливих питань іде мова, але пообіцяв озвучити це пізніше.

За словами одного з високопосадовців ОПУ, питання озвучать найближчим часом: кожного дня по одному запитанню.

Джерело

Next Post

Сьогодні метро буде працювати на годину довше

Вт Окт 13 , 2020
Столичний метрополітен сьогодні працюватиме на годину довше через футбольний матч, що відбудеться на НСК «Олімпійський» о 21:45. Як розповіли у КП «Київський метрополітен», можливе також закриття на вхід станції метро «Олімпійська» перед та після матчу. Станції «Палац Спорту Площа» та «Льва Толстого» можуть закрити на вхід після завершення матчу. Сьогодні […]
НСК "Олімпійський"