Київській блогерці подобається Путін

Мешканка столиці, блогерка Анна Краснова, яка раніше стала відома після того, як в алкогольному сп’янінні ганяла містом на автівці та не зупинилась на вимогу поліції, знову оскандалилась. Цього разу вона заявила, що їй подобається президент Росії Володимир Путін.

Про це Краснова написала чоловікові, який намагався з нею познайомитись у соцмережі. Переписку Краснова сама виклала в сторіс Instagram.

Чоловік написав чи можна познайомитися, на що киянка відповіла відмовою та зазначила, що той їй не подобається. На зустрічне питання “а хто тобі подобається”, послідувала відповідь – Путін.

що у 2020 році Анна Краснова вже потрапляла у скандал.  З постів дівчини стало відомо, що вона любить танцювати, випивати спиртні напої, а потім ганяти по Києву на Мерседесі під 200 кілометрів на годину. А одного разу вона не зупинилася на вимогу поліцейських, почалося переслідування і вже тоді дівчина здалася. Виявилося, що вона була нетвереза, поліцейські склали протокол. Згодом Печерський районний суд Києва позбавив на рік водійських прав Анну Краснову та наклав штраф у розмірі 10 200 грн.

Next Post

За вказання бажаної статі у вакансіях тепер штрафуватимуть

Нд Січ 9 , 2022
В Україні з 8 січня 2022 року набули чинності зміни в закон про рекламу, згідно з якими компаніям, що вказують у вакансіях стать, загрожує штраф на суму близько 65 000 гривень. Зміни до закону про рекламу передбачають штрафи для роботодавців у разі вказування статі у вакансіях.  Під вимоги закону підпадає будь-яке оголошення […]
робота

Можливо ви пропустили?