В Маріїнському парку проходить акція «Прокатимось»

Сьогодні в Києві проходить акція «Прокатимось», за допомогою якої активісти хочуть зрозуміти чи може президент України Володимир Зеленский проїхати з будинку в Офіс президента на велосипеді.

За словами організатора велопробігу Андрія Луганського, учасники акції вирішили перевірити на власному досвіді той же маршрут, яким Зеленский їздить на роботу, тобто починаючи з Маріїнського парку до Банкової, де розташований Офіс президента.

«Багато людей в Україні голосували саме за «Голобородько», не за Зеленского. Тому що Зеленский це актор, а Голобородько зробив все в Україні класно і круто. І «Голобородько» їздив на роботу на велосипеді, і його символ — це велосипед. І ось ми вирішили з’ясувати, чи можна їздити на роботу Голобородько на велосипеді, зараз замість нього, я так розумію, Зеленский. Чи може Зеленский їздити на роботу без кортежів, я надивився цих кортежів — 42 машини, якось незрозуміло, навіщо і для чого?»

Джерело

Next Post

У Києві мікроавтобус на швидкості протаранив два авто і тягнув їх десятки метрів

Пн Май 11 , 2020
В понеділок, 11 травня, біля автозаправної станції на вулиці Велика Васильківська в столиці сталося масштабне ДТП. Водій мікроавтобуса «Опель» врізався в автомобілі, що стоять на світлофорі. Фото і відео аварії опубліковані на Facebook- сторінці «ДТП. Київ». За свідченням очевидців, водій буса не помітив автомобілі «Шкода» і «Кіа» , що стояли […]
ДТП