У Києві від коронавіруса помер пацієнт Олександрівської лікарні

В Олександрівській клінічній лікарні Києва помер ще один з пацієнтів з діагнозом коронавірус.
Про це повідомила головний лікар Людмила Антоненко.

Антоненко зазначила: “На жаль… Сьогодні ми втратили пацієнта.

За його життя ми боролисья останні кілька тижнів. Протягом всього лікування пацієнт був важкий, з прогресуючим погіршенням, що призвело до підключення до апарату ШВЛ та ЕКМО.

Я і команда лікарів Олександрівської клінічної лікарні м.Києва, приносимо співчуття рідним і знайомим.

Повірте, кожний лікар дуже переживає втрату пацієнта. Ми боролись за життя, застосовуючи всі сучасні технології, які зараз використовують лікарі у всьому світі. Проте ми не змогли…”.

Вона продовжила: “Щодо долі другого пацієнта, який перебував на ЕКМО – його стан нестабільний, важкий. Наразі продовжується ЕКМО. Сподіваємось на краще і виконуємо свою роботу.

Станом на 6 квітня в Олександрівській клінічній лікарні м.Києва перебуває 65 пацієнтів в інфекційних відділеннях, з них – 43 з підтвердженим коронавірусом, 20 – з підозрою, 4 – в реанімації, 1 – на ЕКМО”.

“В останні дні шириться багато фейкових думок псевдоекспертів щодо того, що статистика щорічної смертності не перевищує смертність від COVID-19. Я розумію, що всім сильно набридло сидіти на карантині, проте раджу не загравати з долею і не перевіряти на собі чи дійсно “хвилю корони ви вже встигли перенести в січні чи в лютому”, чи дійсно “більшість переносить безсимптомно і вже має імунітет”, і ще багато чудових думок.

Якби ви зараз попрацювали лікарем в інфекційному відділенні або в лабораторії, такі легковажні думки вас би не займали”, – резюмувала Антоненко.

Next Post

У Києві добудували новий корпус "Охматдиту": Зеленський назвав дату відкриття

Вт Кві 7 , 2020
Президент України відзвітував про закінчення будівництва нового корпусу лікарні “Охматдит”. Про це він написав у своєму Telegram-каналі «Охматдит» нарешті готовий! 1 квітня у новому корпусі закінчили основні будівельні роботи. Тепер справа за доставкою та підключенням медичного обладнання. Відкриття плануємо на 1 червня – до Дня захисту дітей. Радий, що в […]
Охматдит

Можливо ви пропустили?