У Києві перестануть ходити два тролейбусні маршрути

28 січня 2019 року вже не будуть їздити нічні тролейбуси маршрутів №№ 93Н, 94н. Також змінить схему руху маршрут № 91н. Це пов’язано з ремонтними роботами по лінії руху транспорту.

Комунальники планують заміну контактної мережі на проспекті Перемоги. В цей період часу рух тролейбуса 93Н, 94н буде припинено, про це повідомило КП “Київпастранс”

Крім цього маршрут № 91н змінить маршрут прямування через ремонтних робіт на вулиці Шота Руставелі. В цей період часу рух тролейбуса організують по трасі: вулиця Милославська – станція метро «Либідська».

Next Post

У Києві п'яний чоловік підпалив багатоповерхівку

Пн Січ 28 , 2019
27 січня близько 22:00 в Подільському районі Києва сталася пожежа в багатоповерховому будинку, внаслідок чого постраждав чоловік-інвалід. Про це повідомляє “Інформатор“. Полум’я спалахнуло в квартирі на першому рівні багатоповерхівки. У цей момент там спав співмешканець господарки, чоловік має інвалідність. Сусіди відчули запах диму, а вже через кілька хвилин вогонь охопив […]