Кличко пообіцяв киянам ще один міст

Київський міський голова Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook відео, на якому показав стан будівництва транспортної розв’язки на вулиці Богатирській, яка має з’єднати цю частину столиці із Великою окружною трасою.

VR 360: Розв’язка на Богатирській

Друзі! До кінця цього року ми плануємо побудувати розв'язку на вулиці Богатирській та з'єднати її з Великою окружною. Сьогодні виїжджав на будівництво. Роботи, що можливі за технологією, тривають і взимку. З теплом – активізуються! Дивіться відео в 360?

Posted by Кличко – мер on Kolmapäev, 5. veebruar 2020

«Друзі! До кінця цього року ми плануємо побудувати розв’язку на вулиці Богатирській та з’єднати її з Великою окружною. Сьогодні виїжджав на будівництво. Роботи, що можливі за технологією, тривають і взимку. З теплом – активізуються! Дивіться відео в 360», – додав Кличко.

 

Next Post

Київрада покаже нардепам Ради, як голосувати без "кнопкодаства"

Чт Лют 6 , 2020
Столична влада готова навчити народних обранців, як правильно голосувати Громадський рух “Чесно” звернувся до секретаря Київради з проханням провести майстер-клас по персональному голосування для нардепів. У Київраді таку ідею підтримали і готові все показати, “Українська правда”. За словами секретаря Київради Володимира Прокопіва, вони перші стали першою місцевою радою, яка встановила […]
КМДА Київрада

Можливо ви пропустили?