Волонтерок висадили з автобуса посеред траси через зауваження про російський серіал

image_810xs-2.jpg

Увечері в понеділок, 27 січня, двох волонтерок висадили з автобуса, яким вони добиралися з Луцька до Києва. Конфлікт стався через те, що водій відмовився вимикати російський серіал. Про це повідомила на своїй сторінці учасниця конфлікту, активістка і парамедік Ярина Чорногуз.

Ярина пише, що вони разом з подругою-волонтером Анастасією змушені були вийти на трасі після сварки з водієм.

«Коли я підійшла і чемно попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася із зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені противно всю ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився. Ми почали наполягати далі, Настя включила камеру на телефоні, після чого водій почав вибивати телефон у неї з рук », — розповідає Ярина.

Вона також додала, що інші пасажири просто промовчали.

«Нас двох, волонтера і госпітальєрів, дорослі зрілі люди, громадяни України, на чолі з водієм погодилися висадити посеред траси, щоб далі спокійно дивитися російське кіно», — обурюється Ярина Чорногуз.

Дівчатам довелося автостопом добиратися до Рівного, а звідти іншим автобусом до Києва. У той же час на автовокзалі в Києві почала збиратися розлючений натовп людей, які прочитали пост волонтерки і приїхали на станцію зустріти автобус.

«Ніч. Всі ці люди з нетерпінням чекають водія, який вигнав Ярину Чорногуз з автобуса за зауваження про перегляд російських серіалів », — написав лідер організації С14 Сергій Мазур під фотографією з автовокзалу.

Як виявилося, водій автобуса на приїхав на вокзал і висадив пасажирів в іншому місці. Компанія-перевізник принесла свої вибачення.

«Ми щойно дізналися про ситуацію, яка виникла в автобусі, і м’яко кажучи шоковані вчинком водіїв. По-перше, адміністрація видає на кожен автобус флешки з українськими фільмами, тому нам зараз незрозуміло як російськомовний фільм з’явився на екрані автобуса. По-друге, що найбільше вразило нас, — це реакція водіїв, які відмовилися вимкнути його на прохання дівчини. Ми хочемо вибачитися за неприпустиму поведінку працівників фірми », — написали на сторінці компанії.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top