Зеленський влаштував дружину на нову роботу

.jpg

Володимир Зеленський свої указом дав посаду першій леді України

Олена Зеленська отримала нову посаду. Тепер вона стала членом ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал». Про призначення розпорядився її чоловік президент України Володимир Зеленський. Указ про призначення опублікований на офіційному сайті голови країни.

Судячи з документа, головою ради став міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський. Секретарем ради залишилася гендиректор держпідприємства Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» Олеся Островська-Люта.Також у раді вказані такі люди, як керівник Держуправління справами Сергій Борзов, урядовий уповноважений з питань управління держборгом Юрій Буца, віце-прем’єр-міністр Дмитро Кулеба.

Також до ради увійшли такі люди, як народний депутат від фракції «Слуга народу» Гео Лерос, філософ і письменник Вахтанг Кебуладзе, заступник гендиректора Національного художнього музею Ольга Балашова, гендиректор Національного музею мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків Катерина Чуєва, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд, вчений-економіст Олександр Пасхавер та інші.

Всього в раді з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» числиться 16 осіб.

Джерело

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top